Dwaj bracia wpadli w ręce policjantów zaraz po kradzieży - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Dwaj bracia wpadli w ręce policjantów zaraz po kradzieży

Zarzut kradzieży usłyszało w wolskiej komendzie dwóch braci, którzy zostali zatrzymani przez policjantów. Podczas kontroli okazało się, że posiadają skradzione perfumy ze sklepu. Obaj byli doskonale znani policjantom w wcześniejszych kradzieży. Mężczyźni byli poszukiwani w celu odbycia pół roku kary pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanymi o kradzież są dwaj bracia, doskonale znani funkcjonariuszom. Ich łupem były perfumy. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyźni wzbudzili podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął ich obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął ich i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyzn i przewieźli ich  do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli zarzut dotyczący kradzieży. Okazało się, że mężczyźni byli poszukiwani w celu odbycia pół roku kary pozbawienia wolności. Prosto z przesłuchania trafili do zakładu karnego.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów