Rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz mężczyznę z portretu pamięciowego?

Data publikacji 25.10.2017

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa na tzw. „policjanta”. W tej sprawie został sporządzony portret pamięciowy osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa na tzw. „policjanta” do którego doszło w sierpniu br. W wyniku oszustwa pokrzywdzona utraciła pieniądze w wysokości 70.000 złotych.

W tej sprawie został sporządzony portret pamięciowy osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 394-24 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms