Aktualności

„ Nie sądziłam, że spotkam się z taką solidarnością...”

Data publikacji 19.10.2017

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego wpłynęły podziękowania od kobiety, która miała problemy rodzinne. Kobieta podziękowała za szybką akcję przeprowadzoną przez policjantów, pomoc oraz wsparcie jakim otoczyli ją zaraz po tym zdarzeniu.

Kobieta podziękowała funkcjonariuszom z bemowskiego komisariatu za zaangażowanie i udzieloną jej pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych. Jak opisuje w liście do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł insp. Sławomira Trojanowskiego, jej były małżonek wykazywał się wobec niej agresją oraz stosował groźby karalne.

Policjanci, z pełnym zaangażowaniem, pomogli kobiecie. Zdaniem wdzięcznej kobiety wykazali się oni profesjonalizmem oraz wzorową postawą, a przeprowadzone przez nich czynności, były stanowcze. Jak napisała „..nie sądziłam, że spotkam się z taką solidarnością, gdyby nie oni, nie znalazłabym siły, aby wytrwać...”.

List kobiety potwierdził też skuteczność działań policjantów. Funkcjonariuszom dziękujemy, a Pani życzymy siły oraz determinacji w walce o szczęście i spokój.

ms