Aktualności

„Serdeczne podziękowania za pełne poświęcenie, zaangażowanie podczas wzorowo przeprowadzonej akcji..””

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego wpłynął list od wdzięcznych rodziców 11-latka, który został napadnięty przez dwóch mężczyzn. W ten sposób chcieli podziękować policjantom za profesjonalnie przeprowadzona interwencję. Dzięki swoim działaniom, policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o rozbój.

Rodzice nastolatka postanowili wyrazić wdzięczność policjantom z Woli za profesjonalnie przeprowadzoną interwencję pisząc list do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego. Dziękując w nim za zaangażowanie i życzliwość, z jaką spotkali się ze strony policjantów zaraz po zdarzeniu, pisząc „Bemowscy Policjanci tworzą naprawdę zgrany Zespół..”

W liście zwracaja uwagę na to, że spotykając się z taką niecodzienną i trudną sytuacją, która dotknęła ich syna, zostali otoczeni opieką, profesjonalnym podejściem i uprzejmością ze strony funkcjonariuszy.

Policjanci zaraz po zdarzeniu, rozpoznali mężczyzn podejrzanych o rozbój. W pościgu zatrzymali 19 i 20-latka, którzy usłyszeli zarzut rozboju.

Link:http://wola.policja.waw.pl/r4/aktualnosci/74150,Zarzuty-za-rozboj-na-11-latkach.html

ms