Aktualności

„Serdeczne podziękowania za pełne poświęcenie, zaangażowanie podczas wzorowo przeprowadzonej akcji..””

Data publikacji 11.10.2017

Na ręce Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego wpłynął list od wdzięcznych rodziców 11-latka, który został napadnięty przez dwóch mężczyzn. W ten sposób chcieli podziękować policjantom za profesjonalnie przeprowadzona interwencję. Dzięki swoim działaniom, policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzanych o rozbój.

Rodzice nastolatka postanowili wyrazić wdzięczność policjantom z Woli za profesjonalnie przeprowadzoną interwencję pisząc list do Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomira Trojanowskiego. Dziękując w nim za zaangażowanie i życzliwość, z jaką spotkali się ze strony policjantów zaraz po zdarzeniu, pisząc „Bemowscy Policjanci tworzą naprawdę zgrany Zespół..”

W liście zwracaja uwagę na to, że spotykając się z taką niecodzienną i trudną sytuacją, która dotknęła ich syna, zostali otoczeni opieką, profesjonalnym podejściem i uprzejmością ze strony funkcjonariuszy.

Policjanci zaraz po zdarzeniu, rozpoznali mężczyzn podejrzanych o rozbój. W pościgu zatrzymali 19 i 20-latka, którzy usłyszeli zarzut rozboju.

Link:http://wola.policja.waw.pl/r4/aktualnosci/74150,Zarzuty-za-rozboj-na-11-latkach.html

ms