5 poszukiwanych zatrzymanych jednej doby, w tym ENA - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

5 poszukiwanych zatrzymanych jednej doby, w tym ENA

Data publikacji 09.10.2017

Wolscy policjanci zatrzymali 5 osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości listami gończymi oraz nakazami doprowadzenia za różnego rodzaju wykroczenia i przestępstwa. Jedna osoba była poszukiwana przez sąd we Francji Europejskim Nakazem Aresztowania.

Policjanci z Woli tylko jednej doby zatrzymali 5 osób poszukiwanych listami gończymi oraz nakazami doprowadzenia wydanymi przez sądy. Zatrzymani to 31-letni Piotr K. i Tobiasz J., 53-letni Dariusz W. 30-letni Maciej S. i 41-letnia obywatelka Rosji, za którą był wydany europejski nakaz aresztowania.

Czwórka z zatrzymanych odpowie za wykroczenia oraz przestępstwa, gdzie zgodnie z sądowymi nakazami wszyscy zatrzymani zostali już umieszczeni w zakładach karnych w celu odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności, jednej z tych osób, po wpłacie grzywny, udało się pominąć procedurę osadzenia.

Piąta osoba, 41- letnia obywatelka poszukiwana europejskim nakazem aresztowania wydanym przez Sąd we Francji, została tymczasowo aresztowana na podstawie decyzji Sądu Okręgowego. Kobieta była poszukiwana od 3 lat.

ms