Pracownicy sklepu podejrzani o kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Pracownicy sklepu podejrzani o kradzież

Data publikacji 04.10.2017

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Ich łupem były artykuły spożywcze, alkohol oraz pieniądze. Okazało się również, że jeden z mężczyzn, Damian S. ma związek z uszkodzeniem czterech pojazdów. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty.

Policjanci z wolskiej komendy zostali powiadomieni o kradzieży towaru ze sklepu. Z okoliczności sprawy wynika, że osobami mającymi związek ze zdarzeniem jest dwóch pracowników. Ich łupem były artykuły spożywcze, alkohol oraz pieniądze, które zostały zabrane z kasy. Łączne straty wyniosły ok. 600 zł.

W tym samym czasie do komendy zgłaszali się pokrzywdzeni, którzy zawiadomili o uszkodzeniu czterech pojazdów. Policjanci sprawdzili monitoring z którego wynika, że jeden z mężczyzn, który jest podejrzany o kradzież, ma związek z uszkodzeniem pojazdów.

21-letni Damian S. i 18-letni Marek N. zostali zatrzymani. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty. Damian S. usłyszał łącznie pięć zarzutów, jeden dotyczący kradzieży, cztery uszkodzenia mienia, Marek N. usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms