Zatrzymany chwilę po zdarzeniu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zatrzymany chwilę po zdarzeniu

Data publikacji 28.09.2017

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę, który ma związek z kradzieżą saszetki i posłużenia się kartą bankomatową, która również została skradziona. Marcin S. wpadł w ręce funkcjonariuszy niedługo po zdarzeniu. 38-letni Marcin P. usłyszał już w tej sprawie zarzuty.

Po północy policjanci z Woli zostali wezwani na interwencję dotyczącą kradzieży saszetki. Z ustaleń wynika, że sprawca wykorzystał moment, kiedy pokrzywdzony opuścił pojazd, z którego dokonał kradzieży saszetki z zawartością dokumentów, karty bankomatowej oraz pieniędzy. W trakcie rozmowy z policjantami, pokrzywdzony otrzymywał wiadomości sms o tym, że z jego konta wypłacane są pieniądze.

Funkcjonariusze przystąpili do działania i ustalenia osoby za to odpowiedzialnej. Posiadając rysopis mężczyzny, udali się na teren ogródków działkowych, gdzie zatrzymali Marcina S. 38-latek był znany policjantom w wcześniejszych interwencji. Mężczyzna posiadał przy sobie skradzioną kartę bankomatową, za pomocą której zostały wypłacone środki pieniężne z konta bankowego.

38-letni Marcin S. został zatrzymany. Zgromadzony materiał dowodowy wykazał, że mężczyzna jest podejrzany o kradzież z włamaniem. Podejrzany usłyszał już zarzuty.

ms