Aktualności

Napadł na kobietę z nożem, trafił do aresztu na trzy miesiące

Skuteczne działania policjantów z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z komendy na Woli doprowadziły do ustalenia i zatrzymania mężczyzny, który podejrzany jest o napaść na kobietę przy użyciu noża. W trakcie zdarzenia zostały skradzione pieniądze pochodzące z utargu. Okazało się, że 37-letni recydywista przebywał 16 lat w zakładzie karnym. Podejrzany Marek B. usłyszał już zarzut rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia i trafił do aresztu na trzy miesiące.

Po 15 policjanci z wolskiej komendy zostali wezwani na interwencję dotyczącą napadu na kobietę przy użyciu noża.Na miejscu, po ustaleniu okoliczności zdarzenia, okazało się, że sprawca wtargnął do sklepu, groził kobiecie nożem, po czym uderzył ją pięścią w twarz oraz rozpylił w jej kierunku drażniącą substancję. Od razu zabrał pieniądze z utargu w wysokości ok.1500 zł. i uciekł.

Policjanci przeprowadzili oględziny oraz przeprowadzili wnikliwe rozpoznanie, rozpoczęli gromadzenie materiału dowodowego. Dzięki profesjonalnym działaniom śledczych i wykonaniu czynności  w ramach prowadzonego postępowania, już po trzech dniach, ustalili mężczyznę mogącego mieć związek ze zdarzeniem.

Okazał się nim 37-letni  Marek B. który został zatrzymany. W toku postępowania, okazało  się, że Marek B. dwa lata temu opuścił zakład  karny po  16 latach kary pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Obszerny materiał dowodowy zgromadzony przez policjantów został przekazany wraz z zatrzymanym do  prokuratury. 37-latek usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu Marek  B. został aresztowany na trzy miesiące.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
Ładowanie odtwarzacza...