Podejrzany o kradzież roweru usłyszał zarzut w recydywie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Podejrzany o kradzież roweru usłyszał zarzut w recydywie

Po 6 latach kary pozbawienia wolności, opuścił więzienne mury w sierpniu br. i został zatrzymany przez wolskich policjantów w związku z kradzieżą roweru. Z ich ustaleń wynika, że sprawca, po przecięciu linki zabezpieczającej rower, ukradł go, a następnie sprzedał. Artur Z. już usłyszał zarzut za kradzież w warunkach recydywy.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli prowadzili dochodzenie dotyczące kradzieży. Z zawiadomienia pokrzywdzonego wynika, że sprawca przy ul. Sokołowskiej przeciął linkę zabezpieczającą rower, po czym go ukradł. Wartość roweru została oszacowana na kwotę ok. 1000zł. Funkcjonariusze ustalili osobę odpowiedzialną za przestępstwo.

Na ulicy, policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, spostrzegli jadącego rowerem 41-latka. Natychmiast zatrzymali go i doprowadzili do komendy. Podejrzany usłyszał zarzut w warunkach recydywy bowiem był już zakładzie karnym, gdzie przebywał 6 lat i opuścił więzienne mury w sierpniu br. Teraz funkcjonariusze sprawdzą czy rower, którym poruszał się podejrzany, pochodzi z legalnego źródła.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów