Lekcja o bezpieczeństwie na Bemowie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Lekcja o bezpieczeństwie na Bemowie

Policjant asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, przeprowadził spotkanie z dziećmi z Przedszkola nr 63 przy ul. Pełczyńskiego 24. Policjant przypomniał przedszkolakom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia. Maluchy chętnie odpowiadały na wszystkie pytania. Przedszkolaki otrzymały również książeczki dotyczące bezpieczeństwa oraz odblaski.

Policjant asp. szt. Jacek Błaszczyk z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy, przy udziale wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, zawsze chętnie uczestniczy w spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościł w Przedszkolu nr 63, aby spotkać się z przedszkolakami i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie.

Policjant rozmawiał z przedszkolakami między innymi o numerach alarmowych, o tym jak należy korzystać z przejść dla pieszych i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Funkcjonariusz sprawdził wiedzę przedszkolaków na temat znaków drogowych. Przedszkolaki otrzymały książeczki dotyczące bezpieczeństwa oraz odblaski, tak ważne w okresie jesienno-zimowym. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

ms

 

  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi