Zarzuty za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zarzuty za wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 19.09.2017

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany i zatrzymali w tej sprawie dwóch mężczyzn. Narkotyki zostały ujawnione podczas przeszukania garażu należącego do jednego z mężczyzn. Dalsze czynności śledczych doprowadziły do udowodnienia zatrzymanym wprowadzania w obrót narkotyków znacznej ilości. Dwóch 21-latków już usłyszało zarzut. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z komisariatu Policji na Bemowie spostrzegli dwóch mężczyzn w pobliżu garażu, którzy na widok umundurowanego patrolu Policji, natychmiast wsiedli do swoich samochodów i od razu odjechali. Policjanci podjęli interwencję. Podczas kontroli jedengo z pojazdów, funkcjonariusze ujawnili kilka gramów marihuany. Policjanci wrócili z mężczyznami do garażu, spod którego obaj szybko odjechali. Tam, w trakcie przeszukania ujawnili znaczną ilość narkotyków, było to ponad 110 gramów marihuany.

Narkotyki zostały zabezpieczone, dwóch 21-latków trafiło do policyjnej celi. Sprawą zajęli się śledczy z Bemowa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego obaj usłyszeli zarzuty  wprowadzania w obrót znacznej ilości środków odurzających wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ms