Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Data publikacji 14.09.2017

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące usiłowania kradzieży z włamaniem do mieszkania.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 394-28 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms