Rzucił się na partnerkę, usłyszał zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rzucił się na partnerkę, usłyszał zarzuty

Data publikacji 12.09.2017

Zarzuty za zmuszanie do określonego zachowania, uszkodzenie ciała i uszkodzenie mienia usłyszał w wolskiej komendzie Mateusz K. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z patrolówki po tym jak podczas awantury ze swoją partnerką rzucił się na nią, szarpał, po czym zniszczył telefon komórkowy. Okazało się również, że 34-latek jest podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec pokrzywdzonej. Za te przestępstwa może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy zostali zaalarmowani o tym, że doszło do awantury pomiędzy znajomymi. Na miejscu okazało się, że podczas nieporozumienia i kłótni, kobieta chciała opuścić mieszkanie znajomego. W tym momencie ten zaatakował ją, szarpał, uderzał i groził, po czym zniszczył jej telefon komórkowy. Kobiecie udało się opuścić lokal i wezwać patrol Policji.

34-letni Mateusz K. podejrzewany o te przestępstwa został zatrzymany. Policjanci zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mu trzy zarzuty dotyczące zmuszania do określonego zachowania, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Za te przestępstwa może grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms