Piknik z okazji pożegnania lata na Woli - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Piknik z okazji pożegnania lata na Woli

W minioną sobotę na terenie parku im. Gen. Sowińskiego odbył się piknik z okazji pożegnania lata na Woli, którego organizatorem był wolski Urząd Dzielnicy. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć policjantów z wolskiej komendy. Tego dnia dla wszystkich najmłodszych czekało wiele atrakcji, a przy stoisku policyjnym można było wykonać sobie odbitkę dłoni i wsiąść do radiowozu.

Liczne konkursy i zabawy dla dzieci – to tylko niektóre atrakcje, które czekały na wszystkich tych, którzy w minioną sobotę wzięli udział w pikniku z okazji pożegnania lata na Woli, którego organizatorem był wolski Urząd Dzielnicy. Spośród wielu atrakcji czekających na najmłodszych uczestników podczas pikniku nie mogło zabraknąć wolskich profilaktyków.

Podkom. Joanna Malina i asp. szt. Jacek Blaszczyk na specjalnie przygotowanym stoisku policyjnym promowali zasady bezpieczeństwa, szczególnie wśród najmłodszych.  Wszyscy zainteresowani mieli możliwość obejrzenia policyjnego radiowozu, włączenia syreny oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. Chętni mogli zrobić sobie odbitkę dłoni i oznakować rower. Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze.

ms

  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku