Odpowie za kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież

Data publikacji 31.08.2017

Elektronarzędzia o wartości ok. 600 złotych były łupem 32-letniego Przemysława G. Mężczyzna został zatrzymany w wolskim markecie na gorąco przestępczego procederu. 32-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest Przemysław G. Jego łupem były elektronarzędzia. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze inna kradzież.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący dwóch kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms