Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia mienia, gdzie straty zostały oszacowane na kwotę ok. 3 tys zł. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia drzwi wejściowych do klatki schodowej. Do zdarzenia doszło w czerwcu br.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 398-31 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms

  • Poszukiwany mężczyzna