Posiadał narkotyki, teraz za to odpowie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadał narkotyki, teraz za to odpowie

Data publikacji 30.08.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy nim susz roślinny, wstępnie okazało się, że jest to marihuana. W mieszkaniu mężczyzny również ujawnili kolejne porcje marihuany. Policjanci narkotyki zabezpieczyli, a 21-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Podejrzany najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili u 21-latka susz roślinny. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Kryminalni podczas przeszukania lokalu zajmowanego przez mężczyznę ujawnili kolejne poporcjowana marihuanę.

21-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym będą wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. Niewykluczone, że podejrzany jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms