Usłyszeli zarzut pobicia - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Usłyszeli zarzut pobicia

Policjanci z wolskiej patrolówki zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Z ustaleń wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych, zadawali im ciosy pięściami po twarzy i głowie. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Dwóch 19-latków usłyszało zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli zostali zaalarmowani o tym, że doszło do pobicia dwóch mężczyzn, którzy doznali ogólnych obrażeń ciała. W trakcie poszukiwania sprawców pobicia, w pewnej chwili zauważyli, jak jeden z nich rozpoczął ucieczkę na widok oznakowanego radiowozu Policji. Po chwili w trakcie pościgu, funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę podejrzanego o to przestępstwo. Niedługo po nim wpadł drugi z podejrzanych. Z ustaleń wynika, że sprawcy zaatakowali pokrzywdzonych na ulicy. Zadawali im ciosy w twarz i głowę.

Dwóch 19-latków trafiło do policyjnej celi. Mężczyźni byli pod wyraźnym wpływem alkoholu. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów