Pracowała w sklepie i „sprzątnęła” utarg - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Pracowała w sklepie i „sprzątnęła” utarg

Data publikacji 24.08.2017

Dwa zarzuty dotyczące kradzieży usłyszała w wolskiej komendzie 22-letnia Klaudia L. Kobieta podejrzana jest o kradzież pieniędzy pochodzących z utargu podczas kiedy była zatrudniona w sklepach. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do kradzieży doszło w styczniu br. i w październiku ubiegłego roku, gdzie łączna wartość strat poniesionych przez pracodawców to ponad 6500 złotych. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do komendy na Woli zgłosili się pokrzywdzeni, którzy zawiadomili o kradzieży pieniędzy w łącznej kwocie ponad 6500 złotych, które pochodziły z utargu. Funkcjonariusze wszczęli dochodzenie, przeglądali zabezpieczony monitoring. Z ich ustaleń wynika, że najprawdopodobniej podejrzewaną osobą o kradzież może być, pracująca kilka miesięcy temu w sklepach, 22-latka. Kobieta podejrzewając, że może zostać zatrzymana w tych sprawach ukrywała się.

Policjanci trafili na jej trop. Zatrzymana na terenie innej dzielnicy, została doprowadzona do komendy na Woli, gdzie usłyszała dwa zarzuty kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

ms