Aktualności

Wprowadzenie Zastępców Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV

Dotychczasowy Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV podinsp. Mirosław Wasil od dziś jest I Zastępcą Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV, dziś również powitaliśmy kom. Tomasza Żaka, któremu powierzono obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV. Uroczystość powitania zastępców odbyła się o godz. 10 w sali odpraw przy ul. Żytniej 36.

Podczas uroczystej zbiórki odczytane zostały rozkazy personalne Komendanta Stołecznego Policji o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV podinsp Mirosława Wasil, dotychczasowego Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV oraz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV kom. Tomaszowi Żak. Głos zabrał Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV młodszy inspektor Sławomir Trojanowski, który pogratulował swoich zastępcom.

W swoich przemówieniach obaj zastępcy podziękowali za zaufanie jakim ich obdarzono i zapewnili, że dołożą wszelkich starań, aby współpraca układała się w atmosferze zrozumienia i wzajemnego szacunku.

Wszyscy życzymy nowym zastępcom komendanta powodzenia i samych sukcesów w działaniach na rzecz bezpieczeństwa tutejszych mieszkańców.

ms