Przywłaszczył skuter, usłyszał zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Przywłaszczył skuter, usłyszał zarzuty

Data publikacji 17.07.2017

Policjanci z komendy na Woli ustalili podejrzanego o przywłaszczenie skutera. Z ustaleń oraz zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że sprawca przywłaszczył skuter swojego pracodawcy, a następnie go sprzedał. Funkcjonariusze ustalili, że skuter został odzyskany przez inną jednostkę, natomiast 19-letni Karol S. usłyszał zarzut w wolskiej komendzie. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do komendy na Woli wpłynęło zawiadomienie o przywłaszczeniu skutera. Z okoliczności zawiadomienia oraz ustaleń wynika, że sprawca będąc zatrudnionym, sprzedał powierzony mu skuter. Pokrzywdzony oszacował skuter na kwotę ok. 1900 zł.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu gromadzili w tej sprawie materiał dowodowy. Funkcjonariusze ustalili, że skuter został odzyskany przez inną jednostkę. Policjanci zatrzymali 19-letniego Karola S. podejrzanego o przywłaszczenie skutera. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ms