Dwóch złodziei i paser zatrzymani, skradziony rower odzyskany - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Dwóch złodziei i paser zatrzymani, skradziony rower odzyskany

Data publikacji 22.06.2017

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przedstawili trzem podejrzanym zarzuty, dwóch mężczyzn usłyszało zarzut kradzieży roweru, trzeci usłyszał zarzut paserstwa. Funkcjonariusze namierzyli miejsce, gdzie był skradziony rower. Z ustaleń wynika, że sprawcy dokonali kradzieży roweru z klatki schodowej, a jego wartość została oszacowana na kwotę ok. 1500 zł. Przypominamy o prawidłowym zabezpieczeniu rowerów oraz o ich oznakowaniu.

Policjanci z wolskiej komendy pracowali nad zdarzeniem dotyczącym kradzieży roweru. Z informacji, które posiadali funkcjonariusze wynika, że do kradzieży doszło w marcu br. przy ul. Łuckiej. Sprawcy ukradli rower z klatki schodowej, a pokrzywdzony oszacował straty na kwotę ok. 1500 zł.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu gromadzili materiał dowodowy, który pozwolił im na ustalenie osób odpowiedzialnych za to zdarzenie. 19-letni Przemysław K. 43-letni Grzegorz C. zostali zatrzymani. Funkcjonariusze ustalili również pasera, którym okazał się 32-letni Przemysław G. Policjanci odzyskali również skradziony rower, który wstawiony był już do lombardu. Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży i paserstwa.

ms