Aktualności

Policjanci odzyskali skradzione rowery, podejrzani usłyszeli zarzuty

Dzięki skutecznej interwencji policjantów z Bemowa doszło do zatrzymania dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Z informacji wynika, że sprawcy przecięli linkę i dokonali kradzieży roweru, po czym oddalili się. Funkcjonariusze odzyskali jednoślad. Analiza materiału dowodowego pozwoliła na przedstawienie Radosławowi K. i Łukaszowi M. jeszcze innych zarzutów kradzieży.

Około godziny 22 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież roweru. Z ich ustaleń wynika, że sprawcy przecięli linkę i dokonali kradzieży roweru o wartości ok. 600 zł. Podczas zatrzymania, jeden z nich posiadał przy sobie specjalne nożyce do cięcia oraz skradziony rower.

28-letni Radosław K. i 22-letni Łukasz M. trafili do policyjnej celi. Dalsza analiza materiału dowodowego doprowadziła do udowodnienia zatrzymanym jeszcze innych kradzieży do których doszło w marcu i maju br. Wówczas sprawcy narazili pokrzywdzonych na straty ponad 2500 zł. Kryminalni odzyskali skradzione rowery, które już trafiły do lombardu.

Podejrzani usłyszeli trzy zarzuty kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Do zarzucanych czynów obaj przyznali się.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów