„Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" na Bemowie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

„Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" na Bemowie

W niedziele na Bemowie policjanci z profilaktyki społecznej uczestniczyli w kolejnym pikniku organizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej przy ul. Rozłogi 10 w Warszawie. Podczas imprezy uczestnicy mogli zobaczyć policyjny radiowóz oraz motocykl i zrobić odbitkę dłoni. Tematem przewodnim, w związku ze zbliżającymi się wakacjami, było bezpieczeństwo nad wodą. Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" organizowana jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Kolejny raz  policjanci z Woli wzięli udział w festynie zorganizowanym na terenie Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Rozłogi 10 w Warszawie. W minioną niedzielę policjanci z Woli przygotowali dla najmłodszych naszych mieszkańców wiele atrakcji. Podczas imprezy jak zwykle dużym zainteresowaniem cieszyło się policyjne stoisko, na którym dla najmłodszych czekały rozmaite atrakcję. Każdy z chętnych mógł wsiąść do radiowozu oraz zrobić sobie odbitkę dłoni.

Spotkanie z policjantami jest również okazją do wyuczenia u dzieci zachowań i umiejętności reagowania w sytuacjach zagrożeń, np. podczas kontaktu z nieznajomymi oraz zaznajomienie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tematem, który jednak był poruszany najczęściej, było bezpieczeństwo nad wodą.  Zapraszamy na fotorelację.

ms

  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku
  • Policjanci na pikniku