Zarzuty za usiłowanie kradzieży rowerów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zarzuty za usiłowanie kradzieży rowerów

Data publikacji 14.06.2017

Policjanci z wolskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę, który próbował dokonać kradzieży trzech rowerów przypiętych linką w pobliżu centrum handlowego. Całe zdarzenie widział pracownik ochrony na nagraniu monitoringu, który od razu zareagował i zaalarmował Policję. 53-letniego Bogdana S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Rowery wróciły do właścicieli. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zostali zaalarmowani o tym, że w pobliżu centrum handlowego jakiś mężczyzna próbował dokonać kradzieży trzech rowerów. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Z relacji pracownika ochrony wynika, że całe zdarzenie widział na nagraniu monitoringu. Kiedy spostrzegł, że mężczyzna odcina przypięte linką rowery, natychmiast zareagował i powiadomił Policję.

Bogdan S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania kradzieży trzech rowerów. Do zarzucanych czynów 53-latek przyznał się. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms