Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży telefonu komórkowego i karty bankomatowej. Suma strat wynosi ok. 600 zł. W tej sprawie zostały sporządzone portrety pamięciowe mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci ze wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło w maju br. Sprawcy dokonali kradzieży telefonu komórkowego i karty bankomatowej.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyzn z portretu pamięciowego lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 398-31, w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna