Posiadali narkotyki, jeden z nich był poszukiwany - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadali narkotyki, jeden z nich był poszukiwany

Data publikacji 09.06.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy nich marihuanę. Narkotyki zabezpieczyli, 39-letni Marcin S. i 19-letni Jarosław R. trafili do policyjnej celi. Podejrzani najprawdopodobniej dziś usłyszą zarzuty. Dodatkowo okazało się, że 39-latek jest poszukiwany w celu doprowadzenia do zakładu karnego. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili u 39-letniego Marcina S. i 19-letniego Jarosława R. torebkę foliową  z suszem roślinnym. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Dodatkowo okazało się, że 39-latek jest poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w celu doprowadzenia do zakładu karnego.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi będą wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. Podejrzani najprawdopodobniej usłyszą zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms