Posiadał mefedron i amfetaminę, usłyszał zarzuty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadał mefedron i amfetaminę, usłyszał zarzuty

Data publikacji 09.06.2017

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli pojazdu, którym powzruszał się 32-letek funkcjonariusze ujawnili siedem woreczków z zawartością mefedronu i sześć woreczków z zawartością amfetaminy. Funkcjonariusze narkotyki zabezpieczyli, a 32-letni Grzegorz B. trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencjyjnego z Woli zatrzymali do kontroli pojazd, którym poruszał się Grzegorz B. Funkcjonariusze ujawnili wewnatrz skody ukryte narkotyki, siedem woreczków z zawartością mefedronu i sześć woreczków z zawartością amfetaminy. Narkotyki zostały zabezpieczone.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Podejrzany usłyszał zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms