Aktualności

„Moja Komenda” - kontakt z Policją jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Tym razem, kolejne już spotkanie dzielnicowych ze społeczeństwem, przy udziale bemowskiej delegatury bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz straży miejskiej odbyło się w spółdzielni mieszkaniowej „Rozłogi”. Podczas omówienia najważniejszych zagadnień związanych z bezpieczeństwem mieszkańców, spotkanie było okazją do zaprezentowania programu „Dzielnicowy bliżej nas”, „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Kolejne już spotkanie dzielnicowych z Bemowa, przy udziale bemowskiej delegatury bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego oraz straży miejskiej odbyło się tym razem w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Rozłogi”. Podczas omówienia bieżących spraw oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem mieszkańców na terenie Woli, spotkanie było okazją do zaprezentowania programu „Dzielnicowy bliżej nas”, „Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa” oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Przypomnijmy, że dzielnicowi z Woli i Bemowa przez cały czas w swoich rejonach służbowych rozmawiają z mieszkańcami, którym przekazują ulotki przygotowane przez MSWiA. Przypomnijmy, że w każdej ulotce zawarte są dane kontaktowego do dzielnicowego, imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. Zawiera ona również opis Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz aplikacji „Moja Komenda”.

Dzięki bezpłatnej aplikacji „Moja Komenda” każdy  może w szybki sposób znaleźć swojego dzielnicowego oraz najbliższą jednostkę Policji. Jest ona bardzo łatwa w obsłudze. Pozwala jednym kliknięciem ustalić kontakt do swojego dzielnicowego. Wystarczy wpisać adres, aby sprawdzić, który policjant odpowiada za dany rewir. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu i nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego. „Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Android i iOS. Usługa jest bezpłatna.

ms

  • Dzielnicowy na spotkaniu