Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 30.05.2017

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w maju br. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci ze wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w maju br.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 364 48 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja,gov.pl.

ms