Jego łupem były opony samochodowe - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Jego łupem były opony samochodowe

Data publikacji 29.05.2017

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy były opony samochodowe o wartości ok. 1500 zł. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca dokonał kradzieży opon z garażu podziemnego, a następnie je sprzedał. Tomasz J. już usłyszał zarzut, do którego w trakcie przesłuchania przyznał się.

Policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży opon samochodowych o wartości ok. 1500 zł. Z ustaleń oraz okoliczności zdarzenia wynika, że do kradzieży doszło na terenie garażu podziemnego. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring, przesłuchali świadków.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili, że związek z kradzieżą najprawdopodobniej ma Tomasz J. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzut kradzieży. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

ms