Trzech poszukiwanych listem gończym w rękach policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Trzech poszukiwanych listem gończym w rękach policjantów

Data publikacji 25.05.2017

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli zrealizowali dyspozycje trzech listów gończych. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie – Jakub P. Daniel M i Paweł B. mieli do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyźni zostali zatrzymani na podstawie wydanych za nimi listów gończych.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni zrealizowali trzy listy gończe. Policjanci zatrzymali poszukiwanych mężczyzn zgodnie z dyspozycją Sądów, które wydały listy gończe w celu odbycia kary pozbawienia wolności, trafili już za kratki. 24-letni Jakub P. był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli oraz nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli, natomiast 27-letni Daniel M. był poszukiwany listem gończym wydanym również przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. Mężczyzna został zatrzymany na terenie innej dzielnicy na przystanku, kiedy wysiadał z autobusu.

Trzeci z zatrzymanych to 38-letni Paweł B. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Bemowa.

ms