Obaj posiadali marihuanę - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Obaj posiadali marihuanę

Data publikacji 18.05.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili przy nich marihuanę. Narkotyk zabezpieczyli, a 29-letni Mateusz W. i 38-letni Jacek B. trafili do policyjnej celi. Podejrzani dziś najprawdopodobniej usłyszą zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Po godzinie 21 policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili u 29-letniego Mateusza W. i 38-letniego Jacka B. susz roślinny. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi będą wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. Podejrzani usłyszą najprawdopodobniej dziś zarzut dotyczący posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms