Poszukiwany ukrywał się opiekując się starszymi osobami - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany ukrywał się opiekując się starszymi osobami

Data publikacji 17.05.2017

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli zrealizowali list gończy wydany przez Sąd Okręgowy w Warszawie. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie, 43-letni Paweł L. miał do odbycia karę trzech lat pozbawienia wolności za przestępstwo związane z bezprawnym pozbawieniem wolności, które łączyło się ze szczególnym udręczeniem.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Sąd Okręgowy w Warszawie. 43-letni Paweł L. był poszukiwany od lipca ubiegłego roku. Policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna może ukrywać się opiekując się starszymi, niepełnosprawnymi osobami.  

Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie zatrzymali 43-latka. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafi do zakładu karnego na trzy lata.

ms