Jeden posiadał marihuanę, drugi kokainę - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Jeden posiadał marihuanę, drugi kokainę

Data publikacji 11.05.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli pojazdu, którym poruszali się mężczyźni, funkcjonariusze ujawnili marihuanę i kokainę. Narkotyk zabezpieczyli, a 25-letni Michał M. i 28-letni Rafał J. trafili do policyjnej celi. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Po godzinie 22 policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili u 25-letniego Michała M. i 28-letniego Rafała J. biały proszek i susz roślinny. Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana i kokaina. Policjanci zabezpieczyli od mężczyzn środki pieniężne, łącznie ok. 3000 złotych na poczet przyszłych kar i grzywien.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. Podejrzani usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms