Poszukiwany listem gończym trafił za kratki na 3 lata - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany listem gończym trafił za kratki na 3 lata

Data publikacji 10.05.2017

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 44-letniego Artura K. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zgodnie z dyspozycją Sądu Okręgowego w Warszawie został przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia kary 3 lat więzienia.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

44-latek od jakiegoś czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Okręgowy w Warszawie wydała za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Wcześnie rano kryminalni udali się do jednego z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie zatrzymali Artura K. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafił do zakładu karnego na trzy miesiące.

ms