Czterech nieletnich i dorosły odpowiedzą za kradzież skutera - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Czterech nieletnich i dorosły odpowiedzą za kradzież skutera

Data publikacji 08.05.2017

W ręce policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli wpadło czterech nieletnich i 18-letni Adrian G. Zatrzymane osoby podejrzane są o kradzież skutera o wartości ok. 4000 zł. Z ustaleń wynika, że skuter został skradziony z parkingu i ukryty w zaroślach. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Sprawa nieletnich trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

Policjanci z wolskiej patrolówki spostrzegli pięć osób, które nerwowo rozglądało się za siebie. Nie czekając długo podjęli interwencję. Na miejscu czterech nieletnich i 18-latek nie potrafili wyjaśnić skąd mają ukryty w zaroślach skuter. W trakcie sprawdzeń wyszło na jaw, że skuter został skradziony.

Wszystkie osoby zostały zatrzymane. Czterech nieletnich trafiło do policyjnej izby dziecka, dorosły do policyjnego aresztu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego nieletnim został określony czyn karalny dotyczący kradzieży, 18-latek również usłyszał taki sam zarzut. Sprawa dotycząca nieletnich trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Odzyskany skuter wrócił do właściciela.

ms