Aktualności

Sąsiad włamał się do komórki lokatorskiej, usłyszał zarzuty

Data publikacji 28.04.2017

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał w wolskiej komendzie 38-letni Jan K. Z ustaleń wynika, że sprawca po pokonaniu zabezpieczeń włamał się do komórki lokatorskiej, a następnie dokonał kradzieży sprzętu fotograficznego o łącznej wartości ok. 4000 złotych. Policjanci zatrzymali mężczyznę, który jak się okazało, jest sąsiadem pokrzywdzonej. Teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wolskiej komendy zostali zaalarmowani o tym, że doszło do kradzieży z włamaniem do komórki lokatorskiej. Na miejscu mundurowi ustalili, że łupem sprawcy był sprzęt fotograficzny o łącznej wartości ok. 4000 złotych. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu rozpoczęli dochodzenie. Okazało się, że związek ze zdarzeniem może mieć sąsiad pokrzywdzonej, a część skradzionego łupu była już w lombardzie.

38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ms