Posiadali narkotyki, teraz za to odpowiedzą - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadali narkotyki, teraz za to odpowiedzą

Data publikacji 28.04.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy nich marihuanę i amfetaminę. Narkotyki zabezpieczyli, 35-letni Sławomir S. i 33-letni Kamil O. trafili do policyjnej celi. Podejrzani najprawdopodobniej usłyszą zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili u  a 35-letniego Sławomira S. marihuanę, a u 33-letniego Kamila O. biały proszek. Wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi będą wykonywali policjanci z wydziału do dochodzeniowo-śledczego z Bemowa. 35-letni Sławomir S. i 33-letni Kamil O. najprawdopodobniej usłyszą zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms