Aktualności

Recydywista podejrzany o kradzież roweru trafił za kratki na 2 lata

Data publikacji 25.04.2017

Policjanci z wolskiej komendy rozpoznali na zabezpieczonym monitoringu mężczyznę podejrzanego o kradzież. Łupem sprawcy był rower o wartości ok. 2500 złotych. 31-letni Tomasz N. został zatrzymany na terenie dzielnicy. Po sprawdzeniu, okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany nakazem doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary 2 lat więzienia. Podejrzany już usłyszał zarzut w warunkach recydywy.

Do komendy na Woli zgłosił się pokrzywdzony, który zawiadomił o kradzieży roweru. Z ustaleń wynika, że sprawca ukradł rower z klatki schodowej. Pokrzywdzony oszacował jego wartość na kwotę ok. 2500 złotych. Funkcjonariusze zabezpieczyli monitoring i gromadzili materiał dowodowy. Na nagraniu rozpoznali mężczyznę, który był już im znany. Okazał się nim 31-letni Tomasz N.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w celu odbycia kary więzienia 2 lat pozbawienia wolności.

ms