Wielkanocne spotkanie w KRP Warszawa IV - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Wielkanocne spotkanie w KRP Warszawa IV

Spotkania świąteczne organizowane w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa Wola są chwilą, w której możliwe jest spotkanie się funkcjonariuszy Policji z przedstawicielami władz samorządowych i instytucji, z którymi, na co dzień współpracujemy. Wczoraj Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV mł. insp. Marcin Mielczarek złożył wszystkim przybyłym gościom, policjantom i pracownikom Policji życzenia świąteczne. Swoją obecnością zaszczycił nas I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Berent.

Wczoraj w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa IV odbyło się spotkanie Wielkanocne z udziałem I Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotra Berenta. Zaproszenie Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV przyjęło wielu znamienitych gości, przedstawiciele sądu, prokuratury, władz samorządowych, służb mundurowych, na co dzień współpracujących z wolskimi policjantami.

Komendant mł. insp. Marcin Mielczarek powitał przybyłych gości, policjantów i pracowników Policji. Złożył wszystkim życzenia zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy. W swoich słowach ciepło wyrażał się o pracy funkcjonariuszy i podziękował za ich zaangażowanie w służbę. Do zgromadzonych świąteczne życzenia skierował I Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Berent.

Modlitwę odmówił ksiądz major dr Ireneusz Biruś, który nadał spotkaniu niecodzienną atmosferę. Mówiąc o rodzinnym charakterze zbliżających się Świąt, odniósł się do symboliki wielkanocnego stołu i pobłogosławił przygotowane potrawy. Na koniec wszyscy podzielili się jajkiem.

Spotkanie przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze.

ms