Zatrzymani na gorąco do kradzieży z włamaniem pojazdu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zatrzymani na gorąco do kradzieży z włamaniem pojazdu

Data publikacji 12.04.2017

Policjanci z zespołu wywiadowczego z Bemowa zatrzymali na gorąco dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem pojazdu. Z ustaleń wynika, że sprawcy wybili szybę w pojeździe i dokonali kradzieży elementów wyposażenia pojazdu. W trakcie interwencji funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie, 20-letni Łukasz K. i 24-letni Rafał P. trafili do policyjnej celi. Podejrzani już usłyszeli zarzuty.

Po północy policjanci z zespołu wywiadowczego z komisariatu na Bemowie spostrzegli dwóch mężczyzn, którzy szabrowali wnętrze zaparkowanego opla. Nie czekając długo natychmiast podjęli interwencję. Okazało się, że w pojeździe zostały wybite szyby, a elementy wyposażenia leżały w torbie na trawie. Mężczyźni widząc policjantów, nie potrafili im wytłumaczyć co tam robili.

20-letni Łukasz K. i 24-letni Rafał P. zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem kradzieży z włamaniem pojazdu. Okazało się, że Rafał P. jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem pojazdu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ms