Rozpoznajesz mężczyznę z portertu? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Rozpoznajesz mężczyznę z portertu?

Data publikacji 11.04.2017

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z przestępstwem przedstawia załączony portret pamięciowy. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci ze wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, do której doszło 8 marca tego roku. Pokrzywdzony w wyniku zdarzenia utracił swoje oszczędności w wysokości ok. 10.000 złotych.

W toku prowadzonego postępowania, sporządzono portret pamięciowy osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Informacje można przekazać powołując się na numer sprawy WM-I-2501/17 dzwoniąc na numer 22 60 361-38 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

ms