Odpowiedzą za uszkodzenie mienia - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowiedzą za uszkodzenie mienia

Data publikacji 11.04.2017

Policjanci z Woli zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy są podejrzani o uszkodzenie mienia. Z informacji wynika, że sprawcy zniszczyli karoserię czterech pojazdów różnych marek. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę łączną ponad 2.000 złotych. Patryk P. i Maciej K. już usłyszeli zarzuty. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Do komendy na Woli zgłosili się właściciele czterech pojazdów, którzy zawiadomili o ich uszkodzeniui. Z ustaleń wynika, że pojazdy różnych marek miały porysowaną karoserię. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę około 2.000 złotych.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego, funkcjonariusze ustalili osoby za to odpowiedzialne. Okazał się nim 21-letni Patryk P. i 25-letni Maciej K. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. Podejrzani usłyszeli zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania obaj przyznali się do zarzucanych czynów.

ms