Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Ponad 110 gramów marihuany, blisko 5 gramów haszyszu zabezpieczyli wolscy kryminalni w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali Damiana M. do którego należały narkotyki. 29-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z zespołu zwalczającego przestępczość narkotykową postanowili sprawdzić jedno z miejsc, w którym może dochodzić do handlu narkotykami. Pod kontrolowanym adresem policjanci zastali 29-letniego Damiana M. W trakcie czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu środki odurzające. Damian M. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po badaniu i ważeniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 110 gramów marihuany i blisko 5 gramy haszyszu.

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 29-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Zabezpieczone narkotyki przez policjantów