Uderzył 9-latka w tramwaju, usłyszał już zarzut - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Uderzył 9-latka w tramwaju, usłyszał już zarzut

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o naruszenie nietykalności cielesnej 9-latka. Do zdarzenia doszło w tramwaju. Z ustaleń wynika, że sprawca wychodząc z tramwaju na przystanku, uderzył małoletniego pięścią w twarz. Natychmiastowa reakcja świadków zdarzenia zakończyła się ujęciem 61-latka. Policjanci, po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili podejrzanemu zarzut naruszenia nietykalności cielesnej o charakterze chuligańskim.

Po godzinie 15 policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że w tramwaju mężczyzna uderzył chłopca w wieku 9 lat. Nie czekając długo mundurowi udali się na miejsce. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że sprawca wychodząc z tramwaju na przystanku, uderzył dziecko pięścią w twarz. Pasażerowie natychmiast zareagowali i ujęli 61-latka. Policjanci zbadali stan trzeźwości Artura S. Okazało się, że mężczyzna ma około promil alkoholu w organizmie.

Zatrzymany mężczyzna trafił prosto do policyjnej celi. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i przekazali go do prokuratury, który objął postępowanie ściganiem z urzędu. 61-latek usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej o charakterze chuligańskim. W trakcie przesłuchania, podejrzany przyznał się do zarzucanego czynu.

ms

  • Policjant wykonuje czynności z zatrzymanym mężczyzną
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów