„Bo miałem zły humor” - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

„Bo miałem zły humor”

Data publikacji 05.04.2017

Dzielnicowi z komisariatu Policji na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia. Policjanci rozpoznali na ulicy znanego im wcześniej 62-latka. Z ustaleń wynika, że sprawca dokonał uszkodzenia mienia należącego do wspólnoty mieszkaniowej, gdzie łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ok. 7 tys. zł. Podejrzany usłyszał zarzut, do którego przyznał się.

Policjanci z komisariatu na Bemowie zostali powiadomieni o tym, że doszło do uszkodzenia mienia należącego do wspólnoty mieszkaniowej. Z relacji zawiadamiającego wynika, że uszkodzone zostały drzwi do pomieszczeń gospodarczych oraz zostały wybite szyby w pionie energetycznym. Łączna wartość strat została oszacowana na kwotę ok. 7 tys zł.

Dzielnicowi, po zapoznaniu się ze sprawą, przypuszczali kto może mieć związek z przestępstwem. Na ulicy spostrzegli mężczyznę podejrzewanego o ten czyn. 62-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego, podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. W trakcie przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanego czynu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms