Policjanci z Woli zrealizowali dwa listy gończe jednego dnia - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Policjanci z Woli zrealizowali dwa listy gończe jednego dnia

Data publikacji 31.03.2017

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli w jeden dzień zrealizowali dyspozycje dwóch listów gończych. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie – Sylwester G. i Patryk K. mieli do odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwszy z mężczyzn ukrywał się przed organami ścigania od kilku miesięcy. Został zatrzymany na stacji paliw.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Tylko jednego dnia zrealizowali dwa listy gończe. Najpierw dotarli Sylwestra G., który zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieście wydał list gończy w celu odbycia kary dwóch lat więzienia za przestępstwo rozboju. Mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw.

Drugi z zatrzymanych to Patryk K. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, gdzie miał trafić za kratki na 59 dni. 27-latek został zatrzymany w trakcie pracy.

ms