Jak być bezpiecznym na drodze – edukacja przedszkolaków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Jak być bezpiecznym na drodze – edukacja przedszkolaków

Kolejne zajęcia przeprowadzili wolscy profilaktycy, którzy promowali bezpieczeństwo z zakresu bezpiecznego poruszania się w pobliżu pasa ruchu. Tym razem funkcjonariusze odwiedzili dzieci z przedszkola przy ul. Antka Rozpylacza. Spotkanie to było również okazją do omówienia w jaki sposób powinny być przewożone dzieci w samochodach, kiedy podróżują z rodzicami. Spotkanie wywarło wielkie wrażenie na wszystkich maluchach i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci.

Wolscy funkcjonariusze z wydziału ds. nieletnich i patologii uczestniczą w licznych spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościli w przedszkolu przy ul. Antka Rozpylacza. Komisarz Joanna Malina rozmawiała z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drodze, placu zabaw i w domu. Policjantka przypomniała przedszkolakom jak korzystać z przejść dla pieszych, jak iść właściwą stroną drogi oraz jak ważne jest noszenie odblasków. Wspólnie z przedstawicielem z wolskiego biura bezpieczeństwa przekazały dzieciom książeczki związane z bezpieczeństwem.

Dzieci z uwagą słuchały wszystkich informacji przekazanych przez policjantkę. Z pewnością cenne uwagi pozostaną na długo w pamięci przedszkolaków.

ms

  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi
  • Spotkanie z dziećmi