Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Ponad 150 gramów amfetaminy, blisko 2 gramy marihuany, wagę elektroniczną i środki pieniężne na poczet przyszłych kar zabezpieczyli wolscy policjanci w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali Krzysztofa B. do którego należały narkotyki. 35-latek usłyszał zarzut przygotowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze z zespołu zwalczającego przestępczość narkotykową postanowili sprawdzić jedno z miejsc, w którym może dochodzić do handlu narkotykami. Pod kontrolowanym adresem policjanci zastali 35-letniego Krzysztofa B. W trakcie czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu białą sypką substancję, zawiniątko z suszem roślinnym, wagę elktroniczną oraz środki pieniężne na poczet przyszłych kar.

Krzysztof B. został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po badaniu i ważeniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 150 gramów amfetaminy i blisko 2 gramy marihuany.

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 35-latek usłyszał zarzuty za przygotowanie wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

ms

  • Zabezpieczone narkotyki przez policjantów
  • Zabezpieczone narkotyki przez policjantów